صفحه اصلي لیست اعضا روزنگار مرکز پشتيباني سيسيکم تماس با ما

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اميرآبادي: از هواداران ناراحتم
نویسنده پیام
behnamfirozi آفلاین
استاد
*

اعتبار: 4
ارسال: #1
اميرآبادي: از هواداران ناراحتم
[تصویر: 00036030.jpg]
مدافع استقلال گفت: از هواداران استقلال ناراحت هستم چون تيم بالاي جدول است اما وقتي به پرسپوليس باختيم آنها با ما قهر کردند.

مهدی امیرآبادی که به همراه پرویز مظلومی به نشست خبری پیش از دیدار با ذوب آهن آمده بود در خصوص بازی فردا گفت: دو تیم خوب برابر هم بازی می‌کنند که متاسفانه یک تیم باید حذف شود. ذوب‌آهن چند سال است از بازیکنانش در کنار هم استفاده می‌کند اما ما انگیزه بالایی داریم و امیدوارم بازیکنان همت کنند تا به پیروزی برسیم.

وی افزود: از ابتدای فصل گفتند تیم ما کهکشانی است اما آنقدر این جمله را گفتند که چند بازیکن‌مان مصدوم شدند. امیدواریم غیرت کنیم و با همت هوادارانمان به پیروزی برسیم.

امیرآبادی تاکید کرد: من از هواداران استقلال ناراحت هستم چون تیم بالای جدول است و وقتی به پرسپولیس باختیم آنها با ما قهر کردند امیدوارم فردا حضوری پرشور در استادیوم داشته باشند تا با پیروزی به مصاف الاتفاق عربستان برویم.

کاربر گرامی در این انجمن هیچ سوالی به پاسخ نخواهد ماند

حتی شما دوست عزیز
BighugBighug
10-02-2012 04:47 AM
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
آگهی
خرید انلاین
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ ها: بازدید ها: آخرین ارسال
  فتح‌الله‌زاده: اين پيروزي معجزه حضور هواداران بود behnamfirozi 0 1,112 19-02-2012 10:18 AM
آخرین ارسال: behnamfirozi
  حضور پروين به ما دلگرمي داد - - حيدري: هواداران سنگ تمام گذاشتند behnamfirozi 0 1,149 19-02-2012 10:11 AM
  عنايتي:گلهايم را به هواداران‌استقلال‌تقديم‌مي‌کنم behnamfirozi 0 1,189 18-02-2012 05:50 AM
12 بیانیه رویانیان خطاب به هواداران: مثل روز برایم روشن بود دربی را می بازیم!!/ استیلی ع behnamfirozi 0 1,068 10-12-2011 01:55 AM

پرش به انجمن:

کاربر های حاضر در این موضوع: 1 مهمان
کلیه حقوق این سایت برای صاحبان و مسئولین آن محفوظ است.