صفحه اصلي لیست اعضا روزنگار مرکز پشتيباني سيسيکم تماس با ما

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
رويانيان: روز شنبه تيم استقلال، استقلال ايران است
نویسنده پیام
behnamfirozi آفلاین
استاد
*

اعتبار: 4
ارسال: #1
رويانيان: روز شنبه تيم استقلال، استقلال ايران است
مديرعامل باشگاه پرسپوليس گفت: از تمام هواداران پرسپوليس مي‌خواهم روز شنبه از استقلال ايران يکدل حمايت کنند.

محمد رویانیان در خصوص ثبت‌نامش برای حضور در هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال اظهار داشت: ‌من این تصمیم خودم را پس از تماس‌های بسیار زیاد و پیام‌هایی که از سوی هواداران با سایت باشگاه گرفته شد و فقط و فقط به خاطر هواداران این کار را کردم. من بسیار خوشحال هستم که مردم مرا برای خدمتگزاری به باشگاه بزرگ پرسپولیس قبول کردند و قطعا سعی خواهم کرد بهترین عملکردم را به نمایش بگذارم. من یکی از بزرگ‌ترین دلایلم برای ثبت‌نام در هیئت رئیسه فوتبال این بود که از حق باشگاه پرسپولیس دفاع کنم به همین دلیل شرکت کردم.

وی همچنین در خصوص بازی روز شنبه استقلال و الاتفاق عربستان نیز گفت:‌ من از تمام اهالی فوتبال، قرمز و آبی می‌خواهم که روز شنبه کمر همت را ببندند و با پرچم سه رنگ جمهوری اسلامی ایران استقلال ایران را برابر الاتفاق عربستان حمایت کنند. روز شنبه تیم استقلال، استقلال ایران است و همه باید برای موفقیت این تیم به یکدیگر کمک کنیم تا انشاءالله دل مردم ایران شاد شود. قطعا اینطور خواهد بود و هواداران پرسپولیس نیز مثل همیشه چون عاشق پرچم کشور خود هستند به یاری تیم آبی‌پوش می‌روند تا فوتبال ایران روز شنبه سربلند شود.

کاربر گرامی در این انجمن هیچ سوالی به پاسخ نخواهد ماند

حتی شما دوست عزیز
BighugBighug
15-02-2012 04:32 AM
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
آگهی
خرید انلاین
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ ها: بازدید ها: آخرین ارسال
  اتحاديه بازيکنان فوتبال ايران تشکيل مي‌شود behnamfirozi 0 1,631 12-05-2012 12:17 AM
آخرین ارسال: behnamfirozi
  اهداف رويانيان از حضور در انتخابات فدراسيون behnamfirozi 0 1,536 03-03-2012 06:08 PM
  ترفند حريف استقلال براي حضور تماشاگران behnamfirozi 0 2,032 03-03-2012 06:06 PM
  تشريح برنامه‌هاي تيم فوتبال نونهالان ايران behnamfirozi 0 1,291 22-02-2012 05:47 PM
  پنج‌شنبه چهارم اسفند ديدار دوستانه ايران برابر اردن در دبي behnamfirozi 0 1,418 22-02-2012 05:41 PM

پرش به انجمن:

کاربر های حاضر در این موضوع: 1 مهمان
کلیه حقوق این سایت برای صاحبان و مسئولین آن محفوظ است.