صفحه اصلي لیست اعضا روزنگار مرکز پشتيباني سيسيکم تماس با ما

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 2 رای - 3 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
عنايتي:گلهايم را به هواداران‌استقلال‌تقديم‌مي‌کنم
نویسنده پیام
behnamfirozi آفلاین
استاد
*

اعتبار: 4
ارسال: #1
عنايتي:گلهايم را به هواداران‌استقلال‌تقديم‌مي‌کنم
مهاجم تيم فوتبال صباي قم با انتقاد از عملکرد سعيد مظفري زاده گفت: هر 2 پنالتي که او براي پرسپوليس گرفته اشتباه بوده است.

رضا عنایتی اظهار داشت: در روزهای گذشته همه دیدند که پنالتی هایی که داور بازی برای پرسپولیس گرفت پنالتی نبود. من نمی خواهم به داور اعتراض کنم و اعتقاد دارم اشتباهات او غیر عمد بوده است اما متاسفانه با یک اشتباه زحمات یک تیم به باد می رود و دیگر نمی شود کاری کرد.

وی ادامه داد: باید پرسپولیس را می بردیم. همه دیدند ما چقدر سرتر بودیم و چه موقعیتهای خوبی هم برای گلزنی داشتیم که آنها را از دست دادیم. من به کریمی هم گفتم که پنالتی‌های شما درست نبود و او فقط خندید. 3 امتیاز این بازی را خیلی راحت از ما گرفتند و الان هم هر چقدر حرف بزنیم بی فایده است و این امتیازات به حساب صبا برنمی گردد.
عنایتی با بیان اینکه شانس صبا برای گرفتن سهمیه آسیایی کم شده، گفت: اگر پرسپولیس را برده بودیم شانس زیادی برای گرفتن سهمیه داشتیم اما حالا شانسمان کم شده و باید منتظر باشیم که بقیه تیم ها امتیاز از دست بدهند. البته نا امید نیستیم و می توانیم در 8 بازی باقی مانده این تساوی را جبران کنیم.

وی که هشتمین گل خود را به پرسپولیس زد، افزود: این 2 گل را به هواداران استقلال تقدیم می کنم. من بابت باخت استقلال به پرسپولیس در دربی خیلی ناراحت بودم و دوست داشتم با گلهایم باعث برتری صبا شوم و استقلالی ها را خوشحال کنم. با اینکه نتوانستیم پرسپولیس را ببریم اما من گلهایم را به هواداران استقلال تقدیم می کنم.

کاربر گرامی در این انجمن هیچ سوالی به پاسخ نخواهد ماند

حتی شما دوست عزیز
BighugBighug
18-02-2012 05:50 AM
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
آگهی
خرید انلاین
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ ها: بازدید ها: آخرین ارسال
  ترفند حريف استقلال براي حضور تماشاگران behnamfirozi 0 2,030 03-03-2012 06:06 PM
آخرین ارسال: behnamfirozi
  فتح‌الله‌زاده: اين پيروزي معجزه حضور هواداران بود behnamfirozi 0 1,111 19-02-2012 10:18 AM
  حضور پروين به ما دلگرمي داد - - حيدري: هواداران سنگ تمام گذاشتند behnamfirozi 0 1,148 19-02-2012 10:11 AM
  اتحاد طرفداران استقلال و پرسپوليس (عکس+کارتون) behnamfirozi 0 1,338 19-02-2012 10:10 AM
  نامجومطلق: استقلال بايد نيمه اول گل بزند behnamfirozi 0 1,349 18-02-2012 05:48 AM

پرش به انجمن:

کاربر های حاضر در این موضوع: 1 مهمان
کلیه حقوق این سایت برای صاحبان و مسئولین آن محفوظ است.